Uzmanlık Alanlarımız

Web Sitesi

Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimiz için web geliştirme hayalinizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Bu yaparken geçerli kod, hızlı yükleme süresi, hatasız Kullanıcı dostu, SEO dostu olacak şekilde tasarım yapıyoruz.

SEO

Sayfa başlıklarından sayfa yükleme hızına, içerik açıklamalarından medya erişilebilirliğine, veri güvenliğinden net gezinmeye kadar… SEO'nuz harika bir U/X sunmaya bağlıdır.

Sosyal Medya

Sosyal medya pazarlamasını kullanarak müşteri dönüşümleri artırmak için çalışıyoruz. Sosyal Medya Reklam harcamalarınızı akıllıca harcamınızı için danışmanlık veriyoruz.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik, potansiyel müşterilerinize kendinizi tanıtmak için kullandığınız eksiksiz bir şirket grafik çözümüdür. Kurumsal kimlik, ilki logo, kartvizit ve antentli olmak üzere 3 ana unsuru sizin için tasarlıyoruz.

Grafik Tasarım

Marka yaratmak, özgün bir tarza sahip olmak ve piyasada fark yaratmak her şirket için olmazsa olmazdır.İşletmeniz için en iyisini istiyorsanız, bunu nasıl sunacağımızı ve müşterilerimizin vizyonlarını gerçeğe dönüştürmeyi biliyoruz.Her müşterimize kişiselleştirilmiş bir yaklaşım sunuyoruz.

Produksiyon

Tanıtım filmi kendinizi ve işinizi anlatmanın en kolay ve en ilgi çekici yollarından biridir. Çünkü tanıtım videosu çekimlerinde şirket yapısını ve gücünü etkileyici şekilde yansıtabilirsiniz.

Profesyonel Ürün Çekimi

Markaların satışları üzerinde doğrudan etkisi olan ürün fotoğraflarının kendine özgü çekim teknikleri, ürün aydınlatma ve düzenleme yöntemleri vardır. Biz sizin ihtiyaçınız olan çekimleri profesyonel bir ekibimizle yapmaya hazırız.